Пумпа за вода QB-60

1,990.00 ден

Пумпа за вода QB-60

Шифра 2509

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 2509 Ознаки:

Опис

Пумпа за вода QB-60

Моќност 0.5 hp / 370 W

24 литри вода во минута

Дијаметар на цевка 1 inch

Висина на испумпана вода до 70 м