Водена фонтана за деца

990.00 ден

Водена фонтана за деца

Шифра 4352

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4352

Опис

Подлога со аликации на виножито или на диносаурус преку која се прави фонтана со вертикално прскање на вода

Идеална забава за летниот период за вашите најмили

Димензии: 170 x 170 cm и висина од 2 cm