Детски базен Intex 168 x 46 cm

1,390.00 ден

Детски базен Intex 168 x 46 cm

Шифра 3664

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , Ознаки:

Опис

Овој базен на надувување Intex има дијаметар од 168 cm и висина од 46 cm.

Изработен од високо отпорен троен слој од ПВЦ, тоа е идеално решение за секој што бара траен и сигурен производ по прифатлива цена.

Во жешките летни денови, овој базен ќе ви овозможи часови забава и релаксација во вашата градина за деца.

Димензии: 168 cm x 46 cm

Без пумпа