Диноленд забавен парк – Intex

5,590.00 ден

Диноленд забавен парк – Intex

Шифра 4364

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4364 Ознаки:

Опис

Преобразете го вашиот двор во сопствен мини воден парк со Intex® Dinoland Play Center. Децата ќе имаат часови освежителна забава со овој праисториски центар за игра со четири игри-во-едно! Лизгајте и плискајте во базенот или забавувајте се во Јура со игрите Dino Hoops и Volcanic Ball Roller (со вклучени шест шарени забавни топки). Одржувајте ладење со подвижниот спреј за вода Dino Arch кој се прикачува на цревото за вода. Вклучениот мек лизгач со подлога за слетување ќе биде задоволство за сите. За погодност е обезбеден приклучок за одвод во подот на базенот.

Наменето за деца над 2 год.

Максимална тежина до 80 kg

Приближни димензии: 302 x 229 x 112 cm