Базен со лизгалка – Intex

5,790.00 ден

Базен со лизгалка – Intex

Шифра 4361

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4361 Ознаки:

Опис

Детски базен со лизгалка и забавен парк

Дополнително 2 печурки, 3 пеперутки и 3 топчиња

Одлична забава за летниот период

Се приклучува на градинарско црево како би работела прскалката

Наменето за деца над 2 год.

Максимална тежина до 60 kg

Приближни димензии: 300 x 150 x 100 cm