Гума за пливање за деца

590.00 ден

Гума за пливање за деца

Шифра 4353

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4353 Ознаки:

Опис

Гума за пливање во форма на автомобил

Наменето за деца над 4 год, во присуство на родител

Димензии 60x64x20 cm