Базен Easy Set – 244 x 61 cm

3,400.00 ден

Базен Easy Set – 244 x 61 cm

Шифра 3623

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 3623 Ознаки:

Опис

Овој базен на надувување Intex  Easy Set има дијаметар од 244 cm и висина од 61 cm.

Изработен од високо отпорен троен слој од ПВЦ, тоа е идеално решение за секој што бара траен и сигурен производ по прифатлива цена.

Во жешките летни денови, овој базен ќе ви овозможи часови забава и релаксација во вашата градина за деца и возрасни.

Димензии: 244 cm x 61 cm

Капацитет 1940 L

Без пумпа