Сет од 4 соларни ѕидни светилки

990.00 ден

Сет од 4 соларни ѕидни светилки

Шифра 3666

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3666 Ознаки:

Опис

Сет од 4 соларни декоративни светилки

Произведени од квалитетна пластика, водоотпорни

Треба да се постават на ѕид кој има дирекна сончева изложеност

Максимално време на светење 6-8 часа

Може да се купуваат и поединечно, цена 290 ден.