Попуст!

Соларен сет за осветлување + музички систем

Original price was: 2,390.00 ден.Current price is: 2,090.00 ден.

Соларен сет за осветлување + музички систем

Шифра 3332

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3332 Ознаки:

Опис

Соларен сет составен од следниве компоненти:

Соларна централа

Соларен панел 26 x 14

4 светилки

УСБ кабел за полнење на разни уреди

Соларниот сет може да се полни преку соларен панел или на 220 V

Има вградено радио

Батериска светилка

Лед светилка

УСБ приклучок

МП3 плеер

Слот за мемориска картичка

Bluetooth конекција