Работно светло со соларно полнење

650.00 ден

Работно светло со соларно полнење

Шифра 3844

Нарачај го производот директно на :

Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
Viber:  071 713 153 или 079 344 285
Chat на веб страната
Во inbox
На e-mail: info@mkmarket.mk
                    info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Батериско осветлување со три различно модови на работа

Мини рефлектор, лед светло и насочено светло

Може да се полни со било кој полнаш за мобилен телефон

Има вграден соларен панел преку кој се полни батеријата

УСБ порта преку која може да ја искористите складираната енергија за да го напоните мобилниот телефон, МП3 плеер, смарт часовник или било кој уред кој користи УСБ напојување