Машинка за шишање VGR V-985

990.00 ден

Машинка за шишање VGR V-985

Шифра 4727

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4727 Ознаки:

Опис

Електрична машинка за шишање и бричење VGR V-985

Опремен е со сечила кои обезбедуваат помазно и порамномерно сечење. Сечилата се направени од нерѓосувачки челик и лесно се чистат.

Тримерот има литиумска батерија со капацитет од 1500 mAh, која обезбедува работно време до 200 минути. Има турбо функција за побрзо кроење. Се полни и преку USB-кабел.

Тримерот ги вклучува следните карактеристики:

Сечила од нерѓосувачки челик без пружини
Литиумска батерија со капацитет од 1500 mAh
Турбо функција
USB полнење
3 водич чешли
Заштитна обвивка
Четка за чистење
Масло за подмачкување