Машинка за шишање Geemy GM-6576

570.00 ден

Машинка за шишање Geemy GM-6576

Шифра 4183

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4183 Ознаки:

Опис

Безжична машинка за шишање Geemy – Gm 6576

Додаток чешел за должина на косата