Машинка за бричење Kemei-8658

770.00 ден

Машинка за бричење Kemei-8658

Шифра 3712

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3712 Ознаки:

Опис

Професионална машинка за бричење Kemei-8658 со две глави

Се полни преку адаптер кој е вклучен во комплетот

Време на користење 30 мин