Попуст!

Машинка за шишање – VGR V-228

Original price was: 1,290.00 ден.Current price is: 1,090.00 ден.

Машинка за шишање – VGR V-228

Шифра 3777

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 3777 Ознаки:

Опис

Професионална машинка за шишање VGR V-228

Метално тело со модерен дизајн

Дисплеј на кој е прикажан процентот на наполнетост на батеријата

Нож од нерѓосувачки челик

Додатоци за должина на косата од 1, 2 и 3 mm

Моќност на мотор од 5 w