Машинка за шишање Geemy GM-6605

790.00 ден

Машинка за шишање Geemy GM-6605

Шифра 3774

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3774 Ознаки:

Опис

Наменета за моделирање и обликување на коса, брада и мустаќи

Ергономско цврсто метално тело

Додатоци од 1.5, 3 и 6 мм

Нож од нерѓосувачки челик

Полнење преку УСБ

Професионални сечила

Нелизгачка рачка

Моќност 5w

Димензии: 15 x 2.7 cm, ширина на сечилото 3 cm

Ниско ниво на шум и голема моќност