Тример за нос и уши Geemy GM-3002

320.00 ден

Тример за нос и уши Geemy GM-3002

Шифра 4318

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4318 Ознаки:

Опис

Тример за нос и уши Geemy gm-3002

Ергономски обликувана рачка

Ножеви од нергосувачки челик

Работи на батерии