Попуст!

Машинка за јуфки, шпагети, тестенини – Marcato

1,090.00 ден

Рачна машинка за јуфки, шпагети, тестенини

Шифра 4122

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4122 Ознаки:

Опис

Рачна машинка за јуфки, шпагети, тестенини – Marcato

Обложена со галвански обвивка – не рѓосува

Димензии 22 x 18 x 13 cm

Максимална ширина на тесто 18 cm

Подесување на дебелината на тестото