Попуст!

Чешма со проточно загревање со туш

Original price was: 1,650.00 ден.Current price is: 1,550.00 ден.

Чешма со проточно загревање со туш – ѕидна и насадна

Шифра 4139

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Чешма со проточно загревање со туш – ѕидна и насадна

Дигитален дисплеј на кој ви прикажува колку степени е водата

Инстант загревање од 3 – 5 секунди

Моќност 3000 w

Работи на електрична енергија 220v