Електричен сад за топење на чоколадо

870.00 ден

Електричен сад за топење на чоколадо

Шифра 3250

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Електричен сад за топење на чоколадо

Едноставна употреба, чоколадото се топи или само стоплува на само едно копче

Направете ги вашите омилени чоколадни колачи брзо и едноставно

Лесен за чистење и одржување

Сетот содржи пластични калапи за колачиња

12 рецепти