Цедилник за кујнски садови

670.00 ден

Цедилник за кујнски садови

Шифра 3184

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3184 Ознаки:

Опис

Цедилник за кујнски садови

Изработен од високо квалитетен нерѓосувачки челик

Елегантен и модерен дизајн, се прилагодува во дизајнот на секоја кујна

Димензии 42 x 38 x 25