Ротирачка мини сушара за долна облека

390.00 ден

Ротирачка мини сушара за долна облека

Шифра 4822

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Иновативна закачалка со ротација од 360 степени, совршена за сушење на твојата долна облека, чорапи и други ситни алишта. Овој мултифункционален производ е дизајниран за ефикасно сушење на твоите алишта додека заштедува простор и го одржува интегритетот на ткаенината.

Со можност за ротирање за 360 степени, оваа закачалка овозможува оптимално користење на просторот, што го прави поорганизиран и повидлив.

Оваа закачалка ти овозможува брзо да ги исушиш долната облека и чорапите со едноставно закачување, со што ја елиминира потребата од користење машина за сушење.

Елиминирај ја потребата од простор за хоризонтално сушење алишта, користејќи ја оваа повеќенаменска закачалка што заштедува простор. Идеална е за станови со ограничен простор.

Освен за сушење долна облека, оваа закачалка може да се користи и за складирање на алиштата во плакарот, со што максимално се користи функционалноста на производот.

Совршен додаток за станови или куќи со ограничен простор за сушење.

Одлично решение за брзо сушење на долна облека и чорапи без потреба од употреба на машина за сушење.

Пренослива опција за сушење алишта додека патуваш или кампуваш.

Ефикасен начин да ја одржувате твојата гардероба уредна и организирана без да зафаќате многу простор.

Технички карактеристики:

 • Материјал: ABS;
 • Големина на расклопување: 62 х 24см.
 • 6 хоризонтални држачи
 • Вкупно 36 штипки