Попуст!

Сушара за алишта за на балкон и парно

Original price was: 790.00 ден.Current price is: 650.00 ден.

Сушара за на балкон и парно

Шифра 3318

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Опис

Сушара за на балкон и парно

Изработена од нерѓосувачки материјали и пластични штитници

Со поставува на балкон, радијатор или панелна греалка.

Произведена во Турција