Закачалки за алишта

420.00 ден

Закачалки за алишта

Шифра 3744

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3744 Ознака:

Опис

Мултифункционална закачалка за алишта

8 независни држачи

Димензии 52 x 42 x 29