Закачалка за облека и обувки

790.00 ден890.00 ден

Закачалка за облека и обувки

Шифра 4598

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4598 Ознаки:

Опис

Модерна и компактна, единечна или двојна сталажа

Обезбедува дополнителен простор за вашата облека, а може да се употребува и за сушење на алишта

Ќе ви овозможи брзо да ги поставите облеката и чевлите во ходникот или во било која друга просторија каде што ви е потребна сталажата

Лесна за монтирање, стабилна и издржлива (носивост: единечна -15kg, двојна – 25kg)

Со закачалки за чанти и додатоци, како и полица за чевли

Тркалца за полесно движење на сталажата

Материјал: хромиран метал со заштита од корозија

Може да се примени во ходникот, спалната соба, детската соба, канцеларијата, бутик за облека…

Димeнзии: 80 x 45 x 140-150cm

Дополнителни информации

Одберете закачалка:

Единечна закачалка, Двојна закачалка