Самолеплива силиконска закачалка со 6 држачи

150.00 ден

Самолеплива силиконска закачалка со 6 држачи

Шифра 4690

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4690 Ознака:

Опис

Организирај го твојот простор без напор и одржувај го уреден со овие издржливи и практични самолепливи ѕидни држачи 6 во 1.

Овој силиконски држач за ѕид не е само практичен, туку и додава естетска вредност на твојот простор. Со својот модерен и минималистички изглед, држачот лесно се вклопува во секој внатрешен стил.

Без разлика дали треба да обесуваш клучеви, крпи, прибор за кујна или било кој друг предмет, овој повеќенаменски држач ти дава флексибилност да го прилагодиш според твоите потреби.

Само исчисти ја ѕидната површина, отстрани ја заштитната фолија од лепливата површина и цврсто притисни го држачот на ѕидот. Можеш да го користиш на различни површини како што се керамика, дрво, стакло, метал или пластика. Без разлика дали го користиш во твојот дом, канцеларија или работилница, нашиот самолеплив силиконски држач ќе го олесни организирањето и одржувањето на редот.

Водоотпорен и долготраен – Нашата самолеплива силиконска технологија ти овозможува да го користиш држачот во влажни места како што се бањи, кујни или простории со висока влажност, без губење на адхезија или оштетување.

Овој самолеплив силиконски 6 во 1 држач е идеален за организирање на клучевите на едно место, спречувајќи ги да се изгубат или непотребно да се бараат.

Можеш да го користиш и за крпи или прибор, одржувајќи ја кујната уредна и организирана.

Со својата издржливост ти овозможува безбедно да закачиш украсни вазни или растенија на ѕидот, додавајќи естетски шмек на твојот простор.

Ако ти треба брз и лесен пристап до често користените алатки, овој држач е идеален за да го закачиш на ѕидот од твојата работилница или гаража, заштедувајќи простор и одржувајќи добра организација.

Технички карактеристики:

    -Издржливост: мах. 3kg.

-Димензии: 35 x 6.5 cm.