Четка за коса со инфрацрвена светлина, водена пареа и топол воздух

1,690.00 ден

Четка за коса со инфрацрвена светлина, водена пареа и топол воздух

Шифра 3765

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3765 Ознаки:

Опис

Четка за коса – 3 во 1 наменета за исправање на косата

Вграден фен, инфрацрвена светлина и навлажнувач

Канистер за вода дирекно поставен на четката

Моќност 650 W

Работи на електрична енергија