Tummy trimmer – справа за вежбање

490.00 ден

Tummy trimmer – справа за вежбање

Шифра 3223

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Справа со која ќе ги зајакнете и обликувате мускулите на рацете, рамењата и стомакот

Лесна за употреба