Revoflex – фитнес справа за обликување на тело

520.00 ден

Revoflex – фитнес справа

Шифра 3219

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3219 Ознаки:

Опис

Справа за вежбање и обликување на телото

Со оваа справа се обликуваат мускулите на стомакот, рамената, рацете, грбот

6 нивоа на вежбање со над 40 различни вежби