Електрично јаже за скокање

1,290.00 ден

Електрично јаже за скокање

Шифра 4846

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Електричното јаже за прескокнување може да се контролира со далечински управувач за да ги ослободите рацете додека скокате. Не само што нема ограничување на вертикалната висина, туку и должината на јажето не треба да се прилагодува. Сите овие не се достапни во обични жици.

Паметното јаже за прескокнување може да ги задоволи потребите на различни возрасни групи. Има регулација за 10 брзини. Нивоата од 1 до 3 се наменети за почетници, од 4 до 6 за експерти и од 7 до 10 за напредни играчи.

Оваа справа овозможува повеќе луѓе да скокаат заедно. За семејството, тоа може да помогне да се зголеми интеракцијата меѓу членовите на семејството. За пријателите, ова е навистина забавна игра внатре/надвор. Вметнете две јажиња во машината ако неколку луѓе скокаат заедно, но едно јаже е доволно за едно лице да скока.

Машината со јаже за скокање е прилично мала (5,11*3,54 инчи) и пренослива за носење насекаде. Се полни со USB тип-C кабел и брзината се прилагодува со далечински управувач. Покрај тоа, LED дисплејот може да го брои бројот што сте го прескокнале.

Тренингот со јаже е добра алтернативна вежба. 10 минути скокање е еквивалентно на 10 минути џогирање, 30 минути трчање, 40 минути пливање, 40 минути јога…, сосема практично за тренирање без разлика на времето и локацијата.

Внатрешното/надворешното јаже за скокање може да се користи во различни прилики поради неговата мала големина која зафаќа малку простор, како што се канцеларија, училиште, парк, теретана, забава итн. Така, можете да уживате во скокањето во секое време и каде било.

Видео:

Дополнителни информации

Одберете боја:

Сина, Розе, Жолта