Подлога за истегнување на грб за лумбална корекција

490.00 ден

Подлога за истегнување на грб за лумбална корекција

Шифра 3489

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Специјално дизајнирана подлога, со помош на која ќе ја намалите напнатоста во грбот и вкочанетоста.

Ја подобрува циркулацијата на крвта, ја намалува болката.

Флексибилен и пренослив уред, со можност за подесување на три различни нивоа.

Се користи еднаш дневно до 5 мин.