Попуст!

Сет 6/1 ЕМС уреди за обликување на мускули

Original price was: 1,490.00 ден.Current price is: 1,090.00 ден.

Сет 6/1 ЕМС уреди за обликување на мускули

Шифра 4304

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4304 Ознака:

Опис

Сет од 6 различни електро мускулни стимулатори за различни делови од телото и различни групи на мусклули.

Се користат како дополнување или замена за физичка активност.

Со овој уред може да се зајакнат мускулите на стомакот, рацете, нозете, задникот.

Може да се користи додека седите, лежите, пешачите и како дополнителна стимулација додека вежбате.

Сетот содржи еден ЕМС уред кој работи на батерии и 6 различни ЕМС лепенки за тело