AB Wheel – тркало за вежбање

550.00 ден

AB Wheel – тркало за вежбање

Шифра 3776

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3776 Ознаки:

Опис

Го тренира вашите стомачни мускули со едноставно и лесно движење напред – назад
Двојадрените анти-лизгачки тркала овозможуваат урамнотежено и стабилно движење
Помага да ги тонирате стомакот, рацете, рамото, грбот и градите
Лесен, пренослив и лесен за употреба дома или во теретана
Вежба за цело тело за согорување на вишокот калории