Троен диспанзер – држач за хартија

620.00 ден

Троен диспанзер – држач за хартија

Шифра 3343

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

 

Опис

Држач за хартија за вашата кујна

Три држачи за три различни типа на хартија

Квалитетна изработка, лесен и практичен

Вградени секачи за хартијата