Светилка со атмосвферски пламен и БТ звучник

1,200.00 ден

Светилка со атмосферски пламен и БТ звучник

Шифра 3771

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Лед светилка со 96 LED диоди со топло жолта боја и во комбинација со аудио функција дава прекрасен ефект на пламен.

Високо квалитетна репродукција на звук со исклучително чисти високи и ниски тонови.

Безжично поврзување преку bluetoot со вашиот мобилен телефон или лаптоп

Литиум јонска батерија од 2000 mAh која овозможува работа и до  8 часа

Може да се користи внатре или надвор, идеална за секакви пригоди – кампување, забава, двор, градина

Димензии 17 x 10 x 10 cm