Фиксен држач – сталак за аголна брусилка

1,490.00 ден

Фиксен држач – сталак за аголна брусилка

Шифра 4424

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4424 Ознаки:

Опис

Карактеристики:
Повеќеаголно прилагодливо сечење.
Дизајнот со заштитниот капак е безбеден и сигурен.
Поддршка за аголна брусилица 100-125

Спецификација:
Големина:30*24*20см
Материјал: железна основа
Применливи модели: аголна брусилица 100-125
Максимална ширина на стегање: 80 mm
Прилагодлив агол: 45°
Длабочина на сечење: 30 mm

Аголната брусилка не е вклучена во сетот.