Склоплива патничка торба

690.00 ден

Склоплива патничка торба

Шифра 4693

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Простран дизајн за сите твои потреби – Проширлива и со голем капацитет, оваа патна торба се прилагодува на твоите потреби, овозможувајќи ти да спакуваш се што ти треба без проблем.

Благодарение на нејзиниот склоплив дизајн, оваа торба може лесно да се преклопи кога не се користи, со што се заштедува простор и се олеснува складирањето дома или во други поставки за патување.

Со лесни материјали, оваа патна торба е идеална за патници кои сакаат минимално оптоварување. Без разлика каде одиш, ќе се чувствуваш удобно да ја носиш оваа торба.

Со надворешен џеб кој ти овозможува да ја префрлиш чантата преку рачката на куферот.

Патничка торба која комбинира функционалност, практичност и стил е вистинскиот придружник за сите твои авантури.

Со елегантен дизајн, приспособлива функционалност и висококвалитетни материјали, оваа патна торба е совршена за модерни патници кои ја ценат комбинацијата на стил и практичност.

Тежината е често клучна при патување, а оваа торба е дизајнирана со лесни материјали за да ти овозможи удобно да ја носиш со себе. Без разлика колку работи носиш, нема да почувствуваш никаков дополнителен товар.

Кога не се користи, оваа торба лесно се преклопува, зафаќајќи минимален простор. Исклучително е практична, особено кога се враќаш од патување или кога ти треба дополнителна флексибилност при пакувањето.

Технички карактеристики:

 • Димензии кога е преклопена: 40 x 22 x 30cm (25L);
 • Димензии кога се расклопува: 40 x 23 x 45cm (36L);
 • Материјал: Оксфордска ткаенина.
 • Достапна во сива, розева и виолетова боја

Дополнителни информации

Одберете боја:

Сива, Розева, Виолетова