Шатор за кампување 2.1 x 2.1 m

2,190.00 ден

Шатор за кампување 2.1 x 2.1 m

Шифра 3642

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Шатор за кампување со димензии 2.1 x 2.1 m наменет за четири лица

Брзо и лесно се монтира, со механизам за саморасклопување

Влезот е дополнително покриен како би се спречило навлегување на вода

Високо квалитетно, водоотпорно платно

Засилено дно со подебело водоотпорно платно

Висина 135 цм

Видео како се поставува шаторот (шаторот во видеото не е идентичен на продаваниот производ)

 

Дополнителни информации

Одберете боја:

Сина, Зелена