Елегантна торба со термо изолација

490.00 ден

Елегантна торба со термо изолација

Шифра 3722

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                       info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Совршен додаток за твоите авантури на плажа. Оваа чанта е дизајнирана да ти овозможи да уживаш во освежителни пијалоци и ладни закуски додека се релаксираш на песок.

Благодарение на висококвалитетниот термоизолациски материјал, го задржува студот внатре, спречувајќи ја топлината на надворешната температура да влијае на твоите пијалоци.

Одржува освежителна температура – Оваа термо торба за плажа ги одржува твоите пијалоци, храна и закуски ладни и освежителни цел ден на плажа. Уживај во ладен пијалок без да се грижиш дали ќе се загрее под сонцето.

Пространост и практичност – Оваа чанта е доволно пространа за да собере се што ти треба за еден ден на плажа. Можеш да собереш шишиња, лименки, овошје, сендвичи и други лични работи во горниот дел. Со повеќе прегради и џебови, организацијата е едноставна, што ти овозможува лесен пристап до сите твои работи.

Водоотпорност и издржливост – Изработена од квалитетни водоотпорни материјали, оваа чанта за плажа е отпорна на вода. Можеш безбедно да ја чуваш на плажа без да се грижиш дали внатрешноста ќе се навлажни или оштети.

Преносливост и лесно носење – Опремена со удобни рачки и/или прилагодливи ремени за рамо, оваа торба е лесна за носење. Без разлика на оддалеченоста до плажата, можеш лесно да ја носиш и да уживаш во сите благодети без труд.

Teхнички карактеристики:

 • Материјал: водоотпорно oxford платно;
 • Димензии: 70 x 40 x 17 cm.