Метален држач за оган во природа

990.00 ден

Метален држач за оган во природа

Шифра 3696

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Метален држач за камперски оган

Метална мрежа која лесно се поставува на четири ногарки

Димензии: 41 x 41 cm и висина 34 cm