Прекривка за на плажа

470.00 ден

Прекривка за на плажа

Шифра 3693

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Мрежеста прекривка за на плажа која не дозволува задржување на песокта

Идеална за поставување на пешкир или реквизити врз неа

Може и да се лежи дирекно на неа

Достапна во сина и зелена боја

Димензии 2 x 2 m