Шатор за кампување 2.5 x 2.5 m

2,990.00 ден

Шатор за кампување 2.5 x 2.5 m

Шифра 3678

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Шатор за кампување со димензии 2.5 x 2.5 m наменет за четири лица

Брзо и лесно се монтира, со механизам за саморасклопување

Влезот е дополнително покриен како би се спречило навлегување на вода

На влезовите има мрежи против комарци и инсекти

Високо квалитетно, водоотпорно платно

Засилено дно со подебело водоотпорно платно

Висина 150 цм

Видео како се поставува шаторот (шаторот во видеото не е идентичен на продаваниот производ)

 

Дополнителни информации

Одберете боја:

Сина, Зелена