Плетена лежалка – лулашка за во двор

470.00 ден

Плетена лежалка – лулашка за во двор

Шифра 3444

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Плетена лежалка – лулашка за во двор

Изработена од квалитетно и издржливо плетено јаже со метални прстени за прицврстување и дрвени дистанцери кои ја одржуваат мрежата постојано раширена

Димензии на просторот за лежење 200 x 100 cm