Детско расклопливо столче

550.00 ден

Детско расклопливо столче

Шифра 3528

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Преклопливо столче со наслон, изработено од квалитетна алуминиумска основа и издржливо платно за седење

Идеално за во двор, за на тераса, за на риболов, на плажа и сл.

Димензии 25 x 25 cm, висина на седење 25 cm, висина на наслон 45 cm

Не зазема место, лесно за носење