Двоглед

690.00 ден

Двоглед

Шифра 3357

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Универзален двоглед со квалитетна изработка обложен со нелизгачка заштитна гума

Променливо зумирање за идеално фокусирање на објектот што го гледате

Наменет за планинари, авантуристи, љубители на природата, за масовни спортски настани и тн