Хамок – лулашка

590.00 ден

Хамок – лулашка

Шифра 3493

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Хамок лулашка која овозмужува неодоливо уживање во вашио двор, градина, во природа и тн.

Изработена од квалитетно издржливо платно

Димензии 200 x 80 cm