Детски шатор – замок

1,490.00 ден

Детски шатор – замок

Шифра 3325

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3325 Ознаки:

Опис

Изработен од квалитетни матријали

Пластична конструкција која лесно се склопува

Шатор од полиестер

Може да се користи внатре во домот и надвор во дворот

Достапен во сина и розе боја

Димензии : 140 x 140 x 135

Дополнителни информации

Одберете боја

Розев, Сина