Мало преклопливо столче

550.00 ден

Мало преклопливо столче

Шифра 3526

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Мало преклопливо столче, изработено од квалитетна алуминиумска основа и платнени издржливи ленти за седење

Идеално за во двор, за на тераса, за на риболов, на плажа и сл.

Не зазема место, лесно за носење

Димензии: 31 x 26 cm, висина 31 cm