Попуст!

Закачалка за алишта – единечна

Original price was: 790.00 ден.Current price is: 550.00 ден.

Закачалка за алишта – единечна

Шифра 3833

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3833 Ознаки:

Опис

Мултифункционална закачалка за облека која ќе ви заштедите простор во Вашите плакари и која има компактна големина и е лесна за носење.

Изработена од метал и пластика со тркалца за практична употреба

Димензии: 85 x 42 cm

Висина: 100-170 cm