Сушара за алишта – кружна

950.00 ден

Сушара за алишта – кружна

Шифра 3380

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3380 Ознаки:

Опис

Кружна сушара за алишта изработена од иноксен централен држач и ногари и пластични држачи за алишта

Не зафаќа многу простор, а има голем капацитет за алишта

Висина 170 cm, дијаметар 68 cm