Сушара за алишта на развлекување

690.00 ден

Сушара за алишта на развлекување

Шифра 3710

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3710 Ознака:

Опис

Сушара за алишта идеална за во бања или за на балкон

Се прицврстува на ѕид од едната страна, додека другата се закачува на специјални куки

Доколку не се користи, се гледа само белата кутија

Има рачка со која ја подесувате оптегнатоста на јажињата

Максимална должина на истегнување е 3.7 М

5 јажиња за постелање на алишта